O nas

Zapraszamy Państwa do nowo otwartego kompleksu gastronomicznego Na Zdrowie. Znajduje się on w bezpośrednim sąsiedztwie jednego z największych i najpiękniejszych łódzkich parków – Parku im. Józefa Piłsudskiego, popularnie nazywanego Parkiem na Zdrowiu. W okolicy znajduje się także łódzkie ZOO, Ogród Botaniczny i Aquapark „Fala” oraz powstająca, na terenie dawnego lunaparku, strefa wypoczynku i rekreacji.

Po skorzystaniu ze wszystkich atrakcji w naszym sąsiedztwie, zapraszamy do naszego kompleksu, żeby złapać oddech, zjeść wyśmienity obiad, czy napić się kawy.

Jesteśmy przygotowani szczególnie na wizyty Państwa rodzin z dziećmi. Dla najmłodszych Gości mamy przygotowane puzzle, książeczki, klocki, kredki, kolorowanki, krzesełka do jedzenia i specjalne menu dostosowane do potrzeb najmniejszych podniebień. W sezonie letnim leżaki i bujaki na trawie umilą czas nie tylko dzieciom, a ogrodzony teren kompleksu zapewni bezpieczeństwo. U nas dzieci na pewno nie będą się nudzić!

Na miejscu czekają na Państwa stojaki na rowery. Jesteśmy również otwarci na Państwa wizyty z pupilami, których przywitamy miską wody.

Na Zdrowie to więc nie tylko miejsce, które warto odwiedzić, ale przede wszystkim miejsce, do którego warto wracać.

 

Filozofia firmy

Czym jest dla nas zdrowie?  To przede wszystkim odpowiednio zbilansowane dania, których podstawą są wysokiej jakości produkty, przygotowywane ze szczególną dbałością właśnie po to, by zachowały jak najwięcej właściwości odżywczych. Dzięki temu każdy posiłek będzie nie tylko smaczny, ale i zdrowy. Jeśli okrasicie go Państwo dodatkowo dawką  ruchu na świeżym powietrzu w naszym sąsiedztwie, poczujecie, że Na Zdrowie jest tym, czego od dawna szukaliście na mapie rozrywki w Łodzi.

Jesteśmy firmą rodzinną, dbającą o to, by każdy klient czuł się u nas jak w domu. Pyszne jedzenie, rodzinna atmosfera, przywiązanie do tradycji i urokliwa okolica, a także możliwość aktywnie spędzonego czasu wolnego, to tylko niektóre z naszych atutów. Warto więc odwiedzić nasz lokal, aby skorzystać z oferty, jaką dla Państwa przygotowaliśmy.